СумБуд

У Сумах пологовий будинок досі без керівника

Медицина | 09:00, 6.11.2018
 Поділитися

Поділитися в

Після того як 12 жовтня біля головного лікаря Сумського міського пологового будинку Пресвятої Діви Марії Валентина Рибянского закінчився трирічний контракт, міський відділ охорони здоров’я прийняв рішення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади.

Ця медустанова – друга за рахунком, де керівника обиратимуть на конкурсній основі (першопрохідцем стала міська лікарня №4, де з чотирьох претендентів на крісло головного лікаря найбільшу кількість голосів набрав Андрій Сухомлин, який її й очолив). Практика конкурсного відбору головлікарів міських лікарень була впроваджена у 2018 році – до цього за поданням міського відділу охорони здоров’я своїм розпорядженням їх призначав мер. Тепер контракт укладається між переможцем конкурсу та міськздоров’ям. До складу конкурсної комісії обов’язково повинні входити три представники трудового колективу від конкретного медзакладу.

– Конкурс мав бути оголошений протягом трьох днів з моменту появи вакантної посади, проте до цього часу ми не можемо це зробити, бо колектив пологового будинку з незрозумілих причин не подав до Міськздороввідділу свої кандидатури, щоб ми їх включили до складу комісії, – пояснила свою присутність на зборах Олена Чумаченко. – Виконуючому обов’язки головного лікаря та голови профкому було направлено лист – як в законодавчому полі формується конкурсна комісія і як на загальних зборах трудового колективу обираються три представники.

Як з’ясувалося, на попередніх зборах, що відбулися 18 жовтня, обрані претенденти викликали розбіжності в колективі. Також були претензії до дотримання регламенту (не були обрані голова, секретар, лічильна комісія) і легітимності проведеного заходу.

Цього разу на збори прийшли делеговані представники від усіх структурних підрозділів пологового будинку – у квотний порядок. Всього було 79 осіб. Вони внесли свої пропозиції щодо кандидатур. Висунуто було шість претендентів: Тетяна Вітковська (лікар – акушер-гінеколог жіночої консультації), Катерина Ступина-Триус (головна акушерка пологового будинку, голова профкому), Наталія Лопатинська (лікар – акушер-гінеколог жіночої консультації), Наталія Кобилецька (завідувачка акушерським відділенням), Людмила Смолова (старший фельдшер лаборант клініко-діагностичної лабораторії) та Ірина Іванова (юрисконсульт). За підсумками голосування найбільшу кількість голосів набрали Е.Ступіна-Триус, Л.Смолова і Н.Лопатінська, які будуть включені до складу конкурсної комісії від трудового колективу пологового будинку.

На думку юриста пологового будинку Ірини Іванової, збори від 23 жовтня вважається правочинним, оскільки було проведено з дотриманням регламенту.

Ваш Шанс

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: