СумБуд
СумБуд

У Сумах змінили процедуру проведення медоглядів

Медицина | 08:30, 24.04.2018
 Поділитися

Поділитися в

Враховуючи Наказ Міністерства охорони здоров’я України від 21.05.2007 №246 «Про затвердження Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій», Фондом соціального страхування прийматиметься до розгляду документація по медоглядам лише затверджена Управлінням Держпраці у Сумській області. Таке спільне рішення стало результатом робочої зустрічі керівників Держпраці та Фонду соціального страхування на Сумщині, – повідомляє прес-служба Управління Держпраці у Сумській області.

Відповідно до Розпорядження КМУ від 11 лютого 2016 р. № 88-р  функції й повноваження з реалізації державної політики у сфері гігієни праці та здійснення дозиметричного контролю робочих місць і доз опромінення працівників покладено на Державну службу України з питань праці. Утім Державна установа “Сумський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України”, всупереч законодавству, продовжує затверджувати документацію стосовно медичних оглядів працівників підприємств Сумщини.

Тому учасники зустрічі звернули увагу на невиконання медичними закладами зобов’язанання в частині погодження з Держпраці планів-графіків проведення медичних оглядів працівників підприємств області. Наряду з цим фахівці обговорили порядок обстеження робочих місць на підприємствах Сумської області для складання санітарно-гігієнічних характеристик умов праці. А саме, розглянули можливість залучення представників Фонду соціального страхування до контрольних заходів Держпраці

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: