СумБуд
СумБуд

У Сумську обласну лікарню придбали надсучасний ангіограф

Медицина | 15:34, 28.12.2017
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Про це під час колегії облдержадміністрації повідомив очільник області Микола Клочко.

Ангіограф – це  апарат, на якому видно усю карту судин органа чи частини тіла. За допомогою цього сучасного методу діагностики можна продіагностувати і ліквідувати будь-яку патологію судин людського організму. 

«Нам було нелегко, адже це обладнання дороговартісне, але ми це зробили. До того ж, ангіограф сучасний, новітній і якісний, таких в Україні наразі немає ніде. Його доставили в Суми із Нідерландів. І ми побачимо невдовзі, як зміниться обслуговування тієї категорії хворих, яким це потрібно», – зазначив голова облдержадміністрації.

За словами начальника управління охорони здоров’я Сергія Бутенка, на придбання ангіографа з державного та обласного бюджетів було виділено по 11,5 мільйона гривень. Загалом 22 873 711 грн.

«У нас кваліфіковані фахівці, які можуть працювати на цьому обладнанні. І з початку 2018 року ми робитимемо не лише операційне втручання на судинах серця, а й надаватимемо допомогу нейрохірургічним хворим, а також хворим із проблемами судин. І якщо ми надаватимемо цю допомогу широко, безоплатно, то ми продовжимо життя нашим пацієнтам», – говорив посадовець.

Наразі обласні медики мають ще одне амбітне завдання – в наступному році придбати лінійний прискорювач (надсучасне радіологічне обладнання, яке дозволяє з високою точністю опромінювати злоякісні утворення, не зачіпаючи здорові клітини):

«Проект дороговартісний, необхідні значні кошти – в сумі близько 100 мільйонів гривень, – повідомив Сергій Бутенко. – Але я вірю, що онкологічна допомога, яка дуже важлива для громадян нашої області, буде на Сумщині якісною і прилад відіграватиме велику роль в одужанні пацієнтів».

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: