jurotat
jurotat

Уляна Супрун прокоментувала ситуацію з мітингом студентів-медиків у Сумах

 Поделиться

Поделиться в

 

25 травня на прес-конференції для ЗМІ , Уляна Супрун — в.о. міністра охорони здоров’я України, прокоментувала ситуацію з мітиногом сумських студентів з приводу тестової програми «КРОК».

— Є великі проблеми з іспитом «КРОКУ», бо запитання застарілі. Якщо порівнювати із іноземними екзаменами, то вони дуже відрізняються. Якийсь час ми будемо одночасно із «КРОКОМ» надавати  міжнародний іспит і відкладемо його тільки тоді, коли оцінки будуть рівні між собою. Коли в минулому році інтерни складали «КРОК»,  то в нього були включені 30 питань від американського  ліцензійного іспиту. Тільки 3% лікарів пройшли цей іспит. Через 2-3 роки ми очікуємо великих змін у  навчальних програмах медуніверситетів, — зазначила посадовиця.

З наступного року розпочнеться єдиний іспит, який буде проходити в 3 «КРОКИ» — на 3 і 6 курсах, а також після першого року інтернатури. Також запроваджується  міжнародний  іспит з клінічних дисциплін — IFOM, який складають медики в Сполучених Штатах і в більшості країн Європи. Обидва іспити будуть вимогою для отримання диплому.

За словами Уляни Супрун, в цьому році буде розпочато законопроект, щодо професійного ліцензіювання лікарів в Україні. Ліцензія на професійну роботу надасть лікарям незалежність — право працювати в  будь-якій лікарні. Таким чином буде  врегульований рівень лікарів — ліцензія оновлюватиметься раз на 3 роки. Для Міністерства охорони здоров’я це буде показником, що лікарь має право працювати.

Нагадаємо, що вчора студенти-іноземці Сумського медінституту вийшли на мітинг через складність питань у тестуванні КРОК

 

 

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: