СумБуд

Контрабандної ікри і крабів на 65 кілограмів вилучили на Сумщині

Кордон, Митниця | 11:02, 16.04.2019
 Поділитися

Поділитися в

У зону митного контролю посту «Бачівськ» Сумської митниці ДФС заїхав автомобіль під керуванням громадянина України, який прямував з Російської Федерації смугою «зелений коридор». У ході візуального огляду транспортного засобу виникла підозра, що чоловік переміщує товари, які обмежені або заборонені до ввезення.

У результаті подальшого огляду авто в багажному відділенні, без ознак приховування, виявлено консервовану продукцію російського виробництва, зокрема: «Икра лососевая зернистая» у кількості 26 упаковок вагою 140 г, «Краб натуральный» — 10 упаковок вагою 390 г, «Crab Meat Кamchatsky» — 38 упаковок вагою 240 г, «Печень трески по мурмански» — 38 упаковок вагою 230 г, «Печень трески натуральная» — 18 упаковок вагою 230 г тощо. Загальна вага виявленої продукції становить близько 65 кілограмів.

Порядок переміщення через митну території України продуктів харчування встановлений ст. 378 Митного кодексу України та Постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 2012 р. N 434 «Про обсяги та порядок ввезення громадянами на митну територію України харчових продуктів для власного споживання». Так, громадяни можуть ввозити на митну територію України харчові продукти для власного споживання на загальну суму, яка не перевищує еквівалент 200 євро на одну особу, зокрема, у кількості не більше ніж одна упаковка або загальною масою, яка не перевищує 2 кілограмів, кожного найменування на одну особу. Крім того, харчові продукти, які ввозяться на митну територію України потрібно декларувати — усно або письмово за бажанням власника таких продуктів, або на вимогу посадової особи митниці. Таким чином, громадянин порушив встановлений порядок проходження митного контролю, на нього складено протокол про порушення митних правил згідно ст.472 Митного кодексу України «Недекларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення», товар вилучено та передано для подальшої експертизи та прийняття правового рішення.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: