СумБуд

Сумська митниця ДФС підбила підсумки своєї роботи за минулий рік

Митниця | 17:55, 14.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

10 січня відбулася підсумкова нарада керівництва Сумської митниці ДФС присвячена підведенню підсумків діяльності установи протягом 2018 року. Нараду проведено під головуванням виконуючого обов’язки начальника Сумської митниці ДФС Олександра Щуцького, за участі заступників начальника митниці Ігора Нікітіна, Юрія Міщенка, Сергія Черкунова, начальників митних постів та керівників структурних підрозділів. 
Під час наради розглядались результати роботи митниці на економічному напрямку, результати оперативно-службової діяльності митних постів у 2018 році та результати роботи митниці по організації митного контролю.
За словами заступника начальника митниці Ігора Нікітіна, протягом 2018 року Сумською митницею ДФС до Державного бюджету перераховано 5 мільярдів 541 мільйонів гривень, що на 300 мільйонів менше, ніж минулого року. Серед основних факторів, що вплинули на зменшення надходжень до Державного бюджету – зміни у законодавстві України у зв’язку із застосуванням певних заборон та обмежень щодо імпорту в Україну мінеральних добрив та введення воєнного стану в Україні.
Крім економічної складової, працівниками митниці Сумщини приділяється значна увага боротьбі з контрабандою та митними правопорушеннями.
Про результати роботи Сумської митниці ДФС у правоохоронному напрямку в 2018 році доповів заступник начальника управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Юрій Пастушенко. Він зазначив, що кількість виявлених правопорушень у порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшилась на 40%.
В минулому році велика увага керівництва митниці була приділена реалізації повноцінного партнерства між митними органами та суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності.
Олександр Щуцький відмітив необхідність підвищувати активність зовнішньоекономічної діяльності серед суб’єктів ЗЕД, а також приділяти належну увагу питанню створення сприятливих умов для роботи суб’єктів ЗЕД, що в підсумку приведе до збільшення товарообігу в регіоні та зростання економіки області.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: