Керама Хит
Керама Хит

Сумські митники зупинили спробу вивезення авто з перебитими номерними знаками

Митниця | 22:04, 9.04.2018
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні на митному посту «Бачівськ» працівники Сумської митниці ДФС припинили спробу переміщення за кордон автівки з фальсифікованим номером кузова, – повідомляє Олександр Щуцкий на своїй сторінці у фейсбук.
Громадянин України, як підставу для переміщення автомобілю «Toyota» з іноземною реєстрацією через митний кордон, подав свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та доручення.
Однак, під час огляду транспортних засобів, у працівників митниці виникли підозри щодо цілісності та оригінальності номерних позначень кузовів автомобілів, в зв’язку з чим до митного контролю транспортних засобів, у відповідності до ст.327 Митного кодексу України, був залучений експерт.
За результатами огляду автомобілю встановлено, що ідентифікаційні номерні позначення кузову були нанесені на безномерну деталь кустарним способом, та вварені в кузови автомобілів так само.
Таким чином громадянин подав працівникам митниці документи, що містять неправдиві відомості та є підставою для переміщення інших транспортних засобів. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: