Автосервіс
Автосервіс Авто Квартал

Гектари амброзії у Сумах — геть! (відео)

Общество | 20:15, 5.08.2017
 Поделиться

Поделиться в

Цьогоріч на ліквідацію вогнищ цієї отруйної рослини з міського бюджету виділено 190 тис. грн. Кошти передбачили у комплексній цільовій програмі реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Суми на 2015-2017 роки, — пише Інфопортал міськради.

На сьогодні найбільше амброзія розповсюджена біля оз. Чеха, оз. Дурова, у парку «Басівський». Департамент інфраструктури міста провів наради з головами квартальних комітетів, керівникам житлово-експлуатаційних, комунальних підприємств з метою вжиття заходів щодо термінової ліквідації та утилізації рослини. Якщо мова йде про великі площі, то тоді амброзію скошують. Якщо ж площі незначні, рослини виривають.

Понад 70 га від загальної площі міста охоплені амброзією. Лише цього року виявлені нові вогнища рослини площею більше трьох гектарів. Ми будемо і надалі, до завершення вегетаційного періоду, який триватиме до середини жовтня, обстежувати територію та складати відповідні акти».

Працівники комунального підприємства «Зеленбуд» видаляють амброзію з корінням. Потім вона вивозиться на зелений полігон і там утилізується.

Вже повністю виконані роботи біля оз. Дурова, по вул. Глінки, вул. Криничній.

 

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: