Реклама

Через власні амбіції на Сумщині недопустимі конфлікти

Общество | 16:30, 22.05.2017
 Поделиться

Поделиться в

На цьому голова облдержадміністрації наголосив під час розгляду в ході апаратної наради питання щодо перенесення юридичної адреси Лебединської центральної районної лікарні до іншого населеного пункту.

Голова Лебединської райдержадміністрації Віктор Химич у режимі відеозв’язку пояснив, що ці кроки були вимушеними, втім спрямованими на покращення медицини як у місті, так і в районі. За його словами, міська влада Лебедина майже не допомагає ЦРЛ, хоча у медичному закладі обслуговується до 65% містян.

«Минулого року ми відремонтували фізіотерапевтичне відділення, наразі закінчуються роботи з відновлення стоматологічного відділення, де, до речі, обслуговується 80% жителів міста Лебедина. Проте, на жаль, міська влада на наші прохання не реагує і не бере участі у поновленні матеріальної бази ЦРЛ. Тому кроки районної ради щодо перенесення юридичної адреси районної лікарні з міста до іншого населеного пункту були вимушеними».

Микола Клочко наголосив на необхідності сідати усім учасникам конфлікту за стіл переговорів. «Мені не зрозуміла ваша позиція, – звернувся він до голови Лебединської райдержадміністрації. – Ви маєте співпрацювати з районною радою та міською владою, бути арбітром між ними, а не ставати на одну із сторін. Тому я прошу начальника управління охорони здоров’я області проконтролювати ситуацію з лікарнею. А районній та міській владі варто домовлятися про її подальшу долю, згладжувати гострі кути. Не припустимо, щоб через чиїсь амбіції страждали жителі нашої області».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: