Автосервіс
Автосервіс Авто Квартал

Депутат облради відзначив преміями трьох переможців конкурсу-захисту наукових робіт МАН

Общество | 21:02, 26.05.2017
 Поделиться

Поделиться в

Foto

Депутат обласної ради Олександр Стрельченко вирішив виділити три премії учням-переможцям ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України, що захищали честь Великої Писарівки. Саме за цим районом закріплений голова фракції Опозиційного блоку в обласній раді.

За словами Олександра Стрельченка, таким чином він вирішив підтримати дітей, що тягнуться до знань.

«Діти і молодь – це майбутнє України, і ми повинні всіляко допомагати талановитим учням, заохочувати їх прагнення до науки, робити реальні кроки назустріч дітям. Треба робити все від нас залежне, аби у наших дітей не виникало бажання виїхати з країни, а щоб вони жили у власній, економічно розвиненій державі», — вважає він.

Під час вшанування обдарованих дітей, що відбулося 25-го травня у Великій Писарівці, депутат вручив три грошові премії. Випускниця Киріківської школи Аня Гладунець отримала півтори тисячі гривень за перше місце в конкурсі наукових робіт МАН. Десятикласники Великописарівської школи Олексій Драгун і Ірина Лаптєва – по одній тисячі грн. за треті місця, — повідомляє сайт Сумської обласної ради.

Куратори учнів переможців говорять, що це вперше, коли депутат відзначає дітей за перемогу в наукових досягненнях, ще й грошовими преміями.

Загалом на святі було відзначено 39 обдарованих дітей. Окрім переможців у конкурсі МАН України, були нагороджені інтелектуально-обдаровані учні, кращі гуртківці БДЮТ та вихованці музичної школи, спортсмени.

Вручені подяки й батькам учнів.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: