Автосервіс
Автосервіс Авто Квартал

Електробезпека очима дітей

Общество | 11:40, 2.05.2018
 Поделиться

Поделиться в

Foto

У ПАТ «Сумиобленерго» підбили підсумки конкурсу дитячого малюнку «Електробезпека очима дітей», який щороку проводиться до Всесвітнього дня охорони праці. Мета конкурсу – прищеплювати правила поводження з електроенергією з дитинства, щоб попередити випадки ураження струмом і убезпечити малечу від травматизму. У цьому році в конкурсі взяли участь 62 дитини віком від 3 до 15 років.

Діти в малюнках показали всі правила електробезпеки: як запобігти ураженню струмом, як правильно поводитися з електроприладами в побуті й т.п. Наприклад, Ліза Бесараб своєю роботою «Будь обережний під дротами» нагадує: гратися біля ліній електропередач – дуже небезпечно.

Конкурсне журі (дирекція з охорони праці, дирекція технічна та профспілковий комітет) цього року оцінювали роботи в чотирьох вікових категоріях, у кожній із яких визначили переможців. Ними стали:

1) у категорії до 7 років:

Ярошенко Єгор, 6 років («Охтирський РЕМ»);

Міняйло Аня, 6 років («Охтирський РЕМ»);

2) у категорії від 7 до 9 років:

Вакуленко Єгор, 7 років («Сумський МРЕМ»);

Бублик Олександра, 7 років (Дирекція з інформаційних технологій);

3) у категорії від 9 до 12 років:

Мезенко Анастасія, 11 років («Сумський РЕМ»);

Артемчук Марія, 10 років («Конотопський РЕМ»);

Дудка Марія, 11 років («Сумський МРЕМ»);

4) у категорії від 12 до 15 років:

Бесараб Ліза, 12 років («Краснопільський РЕМ»);

Коваль Богдана, 12 років («Краснопільський РЕМ»);

Рудика Катя, 12 років («Краснопільський РЕМ»).

Кожен учасник на згадку про участь у конкурсі отримує подарунки від обласної профспілкової організації енергокомпанії, а переможці відзначені особливими призами.

Нагадаємо, в минулому році працівники ПАТ «Сумиобленерго» провели уроки з електробезпеки в навчальних закладах Сумщини. Учні початкових класів отримали від енергетиків яскраві та пізнавальні буклети «Твоя електробезпека: 10 НЕ у поводженні з електроенергією», розроблені ПАТ «Сумиобленерго». В них були використані малюнки дітей працівників енергокомпанії, підготовлені в рамках традиційного конкурсу «Електробезпека очима дітей».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: