Реклама

Фотограф з Білопілля показала небо в дитячих очах

Общество | 05:45, 21.04.2017
 Поделиться

Поделиться в

Foto

Сьогодні в Сумах відбулася дебютна виставка робіт фотохудожниці з Білопілля Анни Андронової. У проект «В дитячих очах я побачила небо» ввійшли близько 20 дитячих портретів, які вражають своєю щирістю та безпосередністю, властивою дітям.

 

 

 «Ідея працювати саме в цьому напрямку в мене виникла давно. Цим проектом я хочу нагадати всім нам про головне – про наших дітей, про те, що їх очі мають бачити лише добро і лише мирне небо. А не те, що зараз відбувається навкруги. Дякую всім родинам, які взяли участь у фотопроекті. На цьому мої ідеї не вичерпуються. Далі буде!».

 

 

За словами фотохудожниці, робота з дітьми – це завжди задоволення, адже від них заряджаєшся неймовірно позитивною енергетико. І, звісно, нам, дорослим, є чого повчитися в малят.

 

 

«З ними важко, але водночас легко. Вони слухняні, і безпосередні, їх емоції завжди непідробні, тому й на фото вони такі якими є в житті!».

 

 

Фотовиставкою «В очах дитини я побачила небо» сумчани можуть насолоджуватися протягом двох тижнів у кафе «Древо желаний».

 

 

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: