Реклама

Голова Тростянецької РДА проінспектував місцеву лікарню

Общество | 16:35, 10.08.2017
 Поделиться

Поделиться в

Голова Тростянецької райдержадміністрації Дмитро Назаренко відвідав центральну районну лікарню, щоб проконтролювати стан справ. Посадовець поспілкувався з персоналом лікувального закладу, а також з пацієнтами.

“Результат такий – наразі нам вдалося придбати сучасний монітор для хірургічного відділення і фіброгастроскоп, аналогів якому майже немає по районних лікарнях. Це вже призвело до збільшення кількості оглянутих пацієнтів, збільшився їх рівень довіри до місцевих медиків. Відвідав інфекційні відділення (дитяче та доросле), а також хірургічне. Перше, на що звернув увагу – чи скрізь уже замінили постільну білизну, яку ми нещодавно придбали. Дійсно скрізь уже нова.

Наразі ми поетапно займаємось встановленням нових енергоефективних вікон. Після огляду лікарні, одразу стало зрозуміло, що у інфекційних відділеннях вони мають бути встановлені у першу чергу. Думаю, цю справу ми зробимо у найближчі місяці до приходу холодів. Також звернув увагу на недостатню кількість дитячих ліжок – це питання також закрию найближчим часом і 5 нових ліжок будуть стояти уже в цьому місяці”, – повідомив Дмитро Назаренко на своїй сторінці у Фейсбуці.

Керівник Тростянеччини зауважив, що повного оновлення потребують лікарняні матраци, їх потрібно 80-90 комплектів. Полагодити потрібно й  гарячий душ, яким пацієнти хірургічного відділення на сьогоднішній день не можуть користуватись.

“Загальний висновок такий – щоб справа йшла добре, буду відвідувати лікарню регулярно і без попередження. Працювати так працювати!”, – наголосив Дмитро Назаренко.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: