Автосервіс
Автосервіс Авто Квартал

Картка без обмежень — ПриватБанк запрошує сумчан взяти участь в експерименті

Общество | 16:08, 16.05.2018
 Поделиться

Поделиться в

Foto

Сумська філія ПриватБанку запрошує гостей і жителів міста Суми взяти участь в експерименті «Сплати карткою без обмежень».

Для кращого використання карток у торгово-сервісній мережі міста Суми ПриватБанк проводить експеримент по оплаті картками. Тепер у клієнтів є можливість подати сигнал про відмову у прийомі до сплати карткою в будь-якій торгівельній точці Сум через чат Sender, Viber, 3700, чат-онлайн, відділення банку.

Для подачі заявки достатньо вказати назву торгової точки, адресу та фото будь-якого чеку. Усі подані заявки будуть відпрацьовані спеціалістами банку в короткі строки та дозволять вдосконалити якісне обслуговування клієнтів в еквайринговій мережі ПриватБанку.

Значне зростання популярності у жителів Сумської області безготівкових розрахунків із платіжними картками забезпечене за рахунок розширення мережі терміналів. Так, протягом першого кварталу 2018 року Сумська філія ПриватБанку встановила 170 терміналів у торгово-сервісній мережі, яка на сьогоднішній день налічує 4200 терміналів у Сумській області.

ПриватБанк прагне піклуватися про своїх клієнтів та вдосконалювати обслуговування в торгово-сервісній мережі.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Реклама

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: