jurotat
jurotat

Микола Клочко наголосив на особистій відповідальності представників облвійськомату за організацію військових зборів

Общество | 18:48, 3.05.2017
 Поделиться

Поделиться в

Голова облдержадміністрації оперативно відреагував на скарги учасників навчальних військових зборів, що проходили з 28 березня по 6 квітня.

Зокрема, днями в мережі інтернет з’явилося відео з підбиттям підсумків зборів, під час якого учасники навчань висловили своє невдоволення організацією заходу, а саме харчуванням, водопостачанням та іншими умовами проживання у наметовому таборі.

Микола Клочко наголосив, що обов’язок організації навчальних зборів покладено на Сумський обласний військовий комісаріат та безпосередньо Міноборони України.

«Я звертаюсь до кожного посадовця в Сумській області, в тому числі і до військових чинів! Якщо ви не здатні створити гідні умови для несення служби, забезпечити всім необхідним службовців, попіклуватись про їх родини, доки вони несуть службу, що мені робити це власноруч? Тоді виникає слушне питання: а навіщо така кількість посадовців, в тому числі і військових, для яких слова «обороноздітність країни» та «учасники АТО» сприймаються, як порожній звук? Обласна адміністрація разом з обласною радою завжди готова допомогти, але кожен має виконувати свої обовязки та нести відповідальність за них. І я наголошую, знущатися над військовозобов’язаними під час зборів ми не дозволимо», – акцентував голова обладміністрації.

Микола Клочко також закликав представників Сумського обласного військового комісаріату ретельно розібратися у проблемі та наголосив на особистій відповідальності працівників військомату за організацію навчальних зборів.

За результатами наради оперативного штабу було прийнято рішення створити робочу групу для розслідування та реагування на скарги учасників військових зборів.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: