jurotat
jurotat

На Сумщині 49 домогосподарств продають сонячну енергію

 Поделиться

Поделиться в

Foto

Майже три мільйони гривень заплатило ПАТ «Сумиобленерго» з початку року власникам приватних домогосподарств за енергію сонця, — повідомляється на офіційному сайті підприємства.

У нашому регіоні вже 49 приватних домогосподарств мають генеруючі установки, які виробляють електроенергію з сонячного випромінювання. Для порівняння – в минулому році таких було 22.

ПАТ «Сумиобленерго» купує в цих споживачів надлишок електроенергії, отриманої з альтернативного джерела за «зеленим» тарифом, який сьогодні становить 561,65 коп. за кВт•год (по 31 грудня 2019 року).  За 9 місяців 2017 року ПАТ «Сумиобленерго» закупило 533 240 кВт•год «сонячної» електроенергії, сплативши за це майже три мільйони гривень.

ПАТ «Сумиобленерго» – єдина енергопостачальна компанія в регіоні, яка забезпечує стабільне електропостачання понад півмільйона споживачів. Товариство крокує в ногу з прогресом, враховуючи світові та українські тенденції в розвитку енергетики в різних напрямках. Зокрема, що стосується популяризації альтернативних джерел енергії.

*»Зелений» тариф – економічний механізм, спрямований на заохочення генерації електроенергії відновлювальною енергетикою, закріплений в Україні на законодавчому рівні. Він  діє лише для приватних домогосподарств, які виробляють електричну енергію об’єктами електроенергетики, величина встановленої потужності яких не перевищує 30 кВт. Ознайомитися з «зеленими» тарифами можна на сайті ПАТ «Сумиобленерго».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: