Автосервіс
Автосервіс Авто Квартал

На Сумщині відбудуться вибори у першій на Роменщині ОТГ

Общество | 15:30, 23.04.2018
 Поделиться

Поделиться в

Foto

Сьогодні, 23 квітня, про готовність виборчих комісій та виборчих дільниць до перших виборів на території Андріяшівської ОТГ, повідомив під час апаратної наради в облдержадміністрації керівник апарату облдержадміністрації Дмитро Живицький. 

В Андріяшівській сільській об’єднаній територіальній громаді Роменського району вибори пройдуть 29 квітня, там визначено 22 виборчих округи. Станом на сьогодні працюють 2 територіальні виборчі комісії – Роменська районна та Андріяшівська сільська.

«Досить висока активність по кандидатах в депутати. Всього зареєструвалося 136 осіб – це від 3 до 10 кандидатів на кожен виборчий округ. За посаду голови ОТГ змагатиметься 4 претендента.  Матеріальне і технічне забезпечення виборчих дільниць та виборчих комісій є в повному обсязі. Зараз триває уточнення списків виборців, попередні списки дільницям видані. Всього буде 6 дільниць і виборчих комісій відповідно», – повідомив керівник апарату Сумської ОДА.

Нагадаємо, до складу Андріяшівської сільської об’єднаної територіальної громади увійшли 13 сіл розташовані на півдні Роменського району:

Андріївська сільська рада
— с. Андріївка
— с. Холодник
Андріяшівська сільська рада
— с. Андріяшівка
— с. Гудими
— с. Луценкове
— с. Мельники
— с. Новицьке
Василівська сільська рада
— с. Василівка
— с. Братське
— с. Чисте
Перекопівська сільська рада
— с. Перекопівка
— с. Бурбине
— с. Губське

 

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: