Автосервіс
Автосервіс Авто Квартал

Пам’ять загиблих ліквідаторів ЧАЕС вшанували у Сумах

Общество | 15:30, 26.04.2018
 Поделиться

Поделиться в

Foto

Сьогодні, 26 квітня, сумчани в унісон зі всієї Україною згадали трагедію Чорнобильської катастрофи, яка вже 32 рік щемом в серці відгукується нашим співвітчизникам.

Зранку біля пам’ятного знаку «Жертвам Чорнобиля» було людно, адже щороку 26 квітня тут збираються ті, хто й сам бачив жахіття цієї катастрофи та ті, хто втратив через неї близьких.

Разом із сумчанами вшанувати пам’ять про тих, хто віддав своє життя у нерівній боротьбі з невидимим ворогом, прийшли керівники міста та області.

Потому духовенство Української Православної Церкви Київського Патріархату відслужило заупокійну панахиду за всіма загиблими внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, а всі присутні вшанували пам’ять про них хвилиною мовчання.

На вирішення соціальних питань постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи цього року у міському бюджеті передбачено 838,6 тис. гривень. Ці кошти спрямують на компенсації вартості санаторно-курортної путівки (55 тис. грн.), на вшанування чорнобильців з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф (26 квітня) та Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (30 тис. грн.), на відшкодування витрат за проїзд один раз на рік до будь-якого пункту України і назад (79,4 тис. грн.).

Також передбачено забезпечення осіб з інвалідністю 1 групи, 2 групи, та дітей з інвалідністю лікарськими засобами у вигляді одноразової матеріальної допомоги (по 1 тис. грн.) на загальну суму 674,2 тис. гривень.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: