Реклама

Першим донором нового відділення СОЦСК став мер Конотопа (+Фото)

Здоровье, Общество | 15:03, 27.11.2017
 Поделиться

Поделиться в

Foto

Прагнучи дати можливість стати донорами у комфортних та безпечних умовах якнайбільшій кількості жителів області, Сумський обласний центр служби крові відкриває відділення у віддалених районах області.

Відкриття третього відділення СОЦСК у Конотоп відбулося 23 листопада. Його з нетерпінням очікували чимало місцевих жителів, які вже зранку зібралися біля приміщення центру на вул. Червоної Калини, 11.

Ще на етапі підготовки до цієї події не можна було не звернути увагу на позицію керівництва міста. Вона дуже відрізняється від, наприклад, Шостки, де за майже чотири місяці функціонування центру крові ніхто з очільників міста та району не знайшов часу поцікавитися новим інвестором та його діяльністю, яка має важливе значення для місцевих жителів. У Конотопі ж мер міста Артем Семеніхін завітав до центру крові уже в день його відкриття – і не просто оглянув центр, а і став його першим донором на благодійній основі.

— Ця донація для онкохворих дітей, щоб допомогти їм, гроші за це не беру, це благодійність. Сподіваюсь, у нас в Конотопі буде багато таких людей. Це є виховання громадянського суспільства, коли один за всіх – і всі за одного, — розповів Артем Семеніхін.

 

— Донорство – це, без перебільшення, справа великої державної ваги. І сьогодні до цієї важливої соціальної місії долучився і Конотоп. Це третє наше відділення на Сумщині і я вітаю усіх із цією, без перебільшення, історичною подією. Тепер конотопські донори зможуть здавати кров зручно і в безпечних умовах, які відповідають найвищим міжнародним стандартам. Окрім того, відкриття центру крові дасть Конотопу близько 10 нових робочих місць та близько півмільйона податкових відрахувань у бюджет міста– каже заступник директора СОЦСК з маркетингу Олена Геренко.

Фото Сумський обласний центр служби крові.Фото Сумський обласний центр служби крові.

Фото Сумський обласний центр служби крові.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: