Автосервіс
Автосервіс Авто Квартал

Поки посол не приїде, сакури не посадять або коли у Сумах зацвітуть рожеві дерева

Общество | 10:50, 12.10.2017
 Поделиться

Поделиться в

Зробити Суми містом сакур — з таким рішенням до міської влади вже не раз звертались місцеві активісти. Щоб втілити задум у життя ще у липні Володимир Дворниченко створив електронну петицію, яка набрала необхідну кількість голосів сумчан. Проте підписати петицію — ще не означає отримати результат.

«К сожалению власть не дала ответ на петицию о сакурах в установленные сроки и даже после того как мы, по доброй воле, дали ей еще одни сутки. Ну, что ж придется зайти в гости за ответом в ближайшее время», — написав активіст на влісній сторінці у Facebook.

Слід зазначати, що садженці японських дерев вже закупили, тобто це питання вже вирішене, але далі справа досі не зрушила з місця. Сакури навіть планували відвезти у Тростянець, проте як зазначив депутат Дмитро Наталуха, рішення змінили в останній момент після дзвінка сумського мера.

«Сакури дійсно вже в Сумах і знаходяться на зберіганні в КП Зеленбуд. Наша компанія погодилась на Суми лише в останню мить, після телефонного дзвінка Лисенко, а взагалі планували висадити в Тростянці. Міський голова Тростянця заявив про готовність організувати все і приїзд посла Японії в тому числі. Приїзд посла — це умова нашої компанії. Немає посла — не отримаєте сакури. І шо? Сакури приїхали в минулий четверг, а в посольство Японії жодне падло з муніципалітету навідь і не збирається телефонувати. Їм всім похєр. Цим займаються громадські активісти. Але запрошення повинно бути від міста. У мене все», — підсумував Дмитро Наталуха.

Тож поки невідомо, коли Суми заквітнуть рожевим цвітом і, головне, чи вдасться реалізувати ідею.

Нагадаємо: 2017 рік в Україні оголосили роком Японії.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: