Автосервіс
Автосервіс Авто Квартал

Понад 37 тонн небезпечних речовин перезатарили на Сумщині

Общество | 16:27, 29.12.2017
 Поделиться

Поделиться в

Foto

Протягом грудня у Липоводолинському районі було перезатарено 37,2 тонни непридатних або заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин, — інформує Сумська ОДА

Роботи проводилися за кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, передбачені у 2017 році для екологічно безпечного збирання та перезатарення непридатних або заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин у Московській, Синівській та Саївській сільських радах Липоводолинського району.

Переможцем процедури закупівлі послуг з перезатарення, проведеної  обласним Департаментом екології та охорони природних ресурсів, було визначено Міжрегіональний центр швидкого реагування Державної Служби України з надзвичайних ситуацій.

Протягом грудня фахівці Центру провели роботи з безпечного збирання, упакування небезпечних речовин в сертифіковану, герметичну, жорстку, закриту тару. Зазначені ємності зберігаються у складських приміщеннях, де двері та вікна закладені цеглою до моменту вивезення на утилізацію. В цілому було перезатарено 37,2 тонни непридатних або заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин у трьох сільських радах.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: