Автосервіс
Автосервіс Авто Квартал

Продавців Центрального ринку Сум перевірили на туберкульоз

Общество | 19:30, 17.07.2017
 Поделиться

Поделиться в

14-15-го липня завдяки співпраці Центрального ринку та Сумської центральної  районної   клінічної  лікарні був організований виїзд пересувного цифрового флюорографу з метою дослідження продавців, які працюють на Центральному ринку  м.Суми.

«В боротьбі із захворюванням на туберкульоз неймовірно важливим є своєчасне обстеження шляхом скринінгової флюорографії органів грудної клітини, а при наявності скарг, що можуть свідчити про захворювання на туберкульоз, більш ретельне обстеження (мікробіологічне дослідження мокротиння, рентгенологічне обстеження, направлення  до лікаря фтизіатра задля підтвердження діагнозу)», — повідомляє головний лікар Сумської центральноі районноі клінічноі лікарні Поцелуев В.І.

Першими ознаками туберкульоза можуть бути:

— кашель з виділенням мокротиння, що триває більше 2х тижнів,

— втрата маси тіла,

— підвищення температури тіла,

— спітніння вночі,

— кровохаркання,

— біль у грудній клітці.

При наявності вищевказаних скарг, необхідно негайно звернутися за медичною допомогою і вчасно розпочати лікування, що забезпечить кращий результат лікування та зменшить ризик захворювання у контактних осіб.

Безкоштовне обстеження всіх продавців ринку та селян, які привозять на продаж сільгоспродукцію, молоко та м’ясопродукти, організоване адміністрацією ринку задля підвищення рівня безпеки під час продажу продуктів харчування та при безпосередньому контакті з покупцями.

В загальному, за 2 дні дослідження пройшли понад 400 осіб.

R

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: