Автосервіс
Автосервіс Авто Квартал

Роботи «З балкончика» показали у Сумах

Общество, События | 14:10, 13.10.2017
 Поделиться

Поделиться в

Таку цікаву назву має виставка фоторобіт Валерія Дядюри. Свої роботи він представив в Сумській муніципальній галереї.

«Фотографія для мене є моє життя, а фотоапарати – іграшки, які я весь час не випускаю з рук. Завжди хочеться лишати добрий слід і на своїх фото, фіксувати прекрасні миті життя.
В більшості нашого повсякдення ми всі звикли бачити цей навколишній світ зі звичної нам точки зору. Але є ще багато цікавих можливостей побачити все що відбувається навколо нас з інших цікавих ракурсів, під іншими кутами зору та з різної, нижньої чи то верхньої точки бачення», — зауважив митець.

Автор розповідає: ідея робити світлини саме «з балкончика» виникла спонтанно, але з перших кадрів дуже його зацікавила. Результатом став цілий фотопроект.

«Одного разу, милуючись краєвидами які є в полі зору з мого балкончика, я примітив цікавий фотокадр одного дійства, яке відбувалося під будинком. Це мене, як фотографа, зацікавило. Я швидко взяв фотоапарат і зробив декілька знімків з третього поверху. Переглядаючи відзняті кадри, мені спало на думку чом би не розпочати цікавий проект відзнятого з цієї точки знімання. Так вже шостий рік збираються цікаві моменти з незвичного ракурсу. Тут є все: різні події життя, форми та образи, світло та тінь…
За цікавим кадром можна пройти кілометри, а інколи вистачить і зробити два кроки», — розповідає Валерій Дядюра.

Виставка триватиме до 22 жовтня включно!

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: