Реклама

Секретаря Сумської міськради оштрафували

Общество | 12:02, 21.10.2017
 Поделиться

Поделиться в

Апеляційний суд Сумської області погодився з позицією прокуратури та суду першої інстанції щодо відсутності поважних причин для несвоєчасного подання чоловіком декларації за минулий рік. Рішення набрало законної сили. Разом із тим суму штрафу, який виписали чиновнику, зменшили – з 1700 до 850 гривень, — пише ЮА.Суми.

 «Те, що було сьогодні в суді – як першої інстанції, так і в Апеляційному – схоже на цирк. Суддя, не дивлячись навіть на листи НАЗК щодо того, що не притягаються особи, які в відповідний період не подали декларації з приводу того, що не працювала система належним чином, є заяви керівників відповідних структур,є листи після закінчення терміну декларування, – на жаль, суд абсолютно не дослухався ні до яких аргументів», – відкоментував цю ситуацію секретар Сумської міської ради Андрій Баранов.

За словами Андрія Баранова, штраф він сплатить, але має претензії до суду, тож подаватиме скаргу до Вищої ради правосуддя.

В Апеляційному суді давати будь-які коментарі з приводу винесеної Ухвали сьогодні відмовились – послались на кінець робочого дня.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: