Автосервіс
Автосервіс Авто Квартал

Що передали Сумам зі Швейцарії

Общество | 13:36, 5.05.2017
 Поделиться

Поделиться в

4 травня до Сум прибув 23 гуманітарний конвой з міста Волен (Швейцарія).

Гуманітарну допомогу на кордоні Сумської та Чернігівської областей зустрічали заступник міського голови Ольга ВОЛОШИНА, директор Сумського обласного благодійного фонду «Хельвеція» Микола РЕЗНІК та президент об’єднання «Help-Point-Sumy» Маріанне ПІФФАРЕТТІ.

Саме завдяки Маріанне Піффаретті багато комунальних закладів Сум за більш ніж десять років отримали необхідне їм устаткування. Здебільшого це була гуманітарна допомога сумським лікарням, куди доставлялося медичне обладнання, а також устаткування для шкіл, дитячих садочків, пожежних та рятувальних служб, а також речі для людей з обмеженими можливостями.

У 2017 році, так само як і в попередні роки, доставку гуманітарного вантажу розподілено на дві частини.

Першу частину Суми отримали вже вчора, друга ж прибуде у вересні.

Перша частина вантажу, загальною вагою 53 926 кг, складається здебільшого з медичного та пожежно-рятувального обладнання. Частина матеріалів нова або ж була у вжитку, але знаходиться в гарному стані, — зазначає Інфопортал міської ради.

Заступник міського голови Ольга Волошина, вітаючи швейцарських гостей на сумській землі, висловила щиру подяку за підтримку, яка триває вже понад десять років.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: