Реклама

Сумчан запрошують безкоштовно протестуватися на ВІЛ

Здоровье, Общество | 20:07, 20.11.2017
 Поделиться

Поделиться в

Foto

З 17 по 24 листопада в Сумах, так само як і по всій Україні, триває Європейський Тиждень тестування на ВІЛ, — повідомляє Інфопортал міськради

Медична спільнота, громадські, урядові та неурядові організації, політичні діячі з 53 країн Європи впродовж цього тижня сприяють тому, аби максимальна кількість людей отримала інформацію про свій ВІЛ-статус, основи безпечної поведінки, профілактику та ефективне лікування ВІЛ-інфекції.

Гасло Тижня в цьому році залишилось незмінним – «Тестуй. Лікуй. Запобігай». Воно покликане привернути увагу до ранньої діагностики ВІЛ.  Важливо, щоб і сумчани мали можливості тестуватися.

Тому «Клініка, дружня до молоді» міської дитячої клінічної лікарні Святої Зінаїди пропонує скористатися зручним записом «Поліклініка без черг» на зручний день і час та обрати консультанта. Для цього треба вказати свій вік, оскільки «Клініка, дружня для молоді» обслуговує підлітків з 14 років, бажано ввести номер телефона для зворотнього зв’язку в разі необхідності.

Тестування є безкоштовним, конфіденційним та, за бажанням, анонімним.

Якщо є бажання залишитись анонімним, то необхідно в графі «Прізвище» вказати псевдонім, в графах «Ім’я» та «По батькові» поставити пробіл. Якщо ж записатись не вдалось, то можна звернутись за телефонами: 66–18–98 чи (095)1948949 або за телефонами техпідтримки: (099)4986226, (093)4986226, (068)4986226.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: