Реклама

Сумчанам пояснили, як користуватись «Поліклінікою без черг» (відео)

Общество | 11:40, 1.09.2017
 Поделиться

Поделиться в

Завідуюча 1-го педіатричного відділення поліклініки № 1 Лариса СЕРГЄЄВА розповіла, що наразі система вже працює в дитячій поліклініці № 1 по вулиці Труда та дитячий поліклініці № 2 по вул. І. Сірка. До вересня вона функціонуватиме в тестовому режимі, а потім – в повному обсязі.

Сервіс передбачає запис до лікарів як в домашніх умовах з комп’ютера або смартфона, так і в поліклініці через інформаційний термінал, який знаходиться в холі на першому поверсі. Роздрукувати талончик можна в лікувальному закладі у медичного реєстратора, на терміналі або вдома, — йдеться на Інфопорталі міськради.

Розклад лікарів надається в систему один раз на тиждень та активується щочетверга о дев’ятій годині ранку.

Запис до лікарів через електрону систему «Поліклініка без черг» передбачає вибір пацієнтом відвідування лікаря в зручний для нього час.

Аби у роботі з системою не виникало проблем, слід достовірно вводити паспортні дані своєї дитини та назву вулиць, особливо тих, які змінили свої назви; не реєструватись під вигаданими іменами – система здатна розпізнавати порушників, які в подальшому будуть заблоковані; не можна записуватися до одного і того ж лікаря декілька разів на день; при скасуванні візиту треба анульовувати талон.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: