jurotat
jurotat

Сумчанам презентували фотовиставку «Якби не війна» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Общество | 12:11, 11.06.2017
 Поделиться

Поделиться в

10-го червня у Сумах відбулось відкриття фотовиставки «Якби не війна».

Сумчанам волонтери головного Центрального військового шпиталю презентували фотопортрети, які організатори готували до перегляду з грудня 2015-го року.

«Якби не Війна» – це обличчя, історії, пам’ять, мрії та плани 122-х Героїв сучасної України. Також організатори проекту розробили книгу із такою ж назвою, де описана історія кожного бійця з фотовиставки.

Фотовиставка поділяється на 8 блоків. Перший присвячений коханню і його мета показати, що не дивлячись на війну, люди кохають один одного. Другий має на меті показати суспільству, що у АТО служать не лише чоловіки, але й жінки. Третій показує різноманітність професій добровольців, а четвертий — матерям, які віднайшли терпіння і сили зустріти своїх синів живими із фронту. Багато із них і сьогодні виконують функції волонтерів. П’ятий блок — соціальний: він торкається проблеми соціальної адаптації хлопців із війни.

Наступний присвячений загиблим героям, і, на відміну від попередніх, сюди входить 25 фотографій — представник із кожної області. Сумську область представив Роман Атаманюк. Тут представлені роботи таких художників: Костянин Холодкевич, Володимир Якухно, Юрій Гібончук та інші.

Сьомий блок присвячений легіонерам — громадянам 12-ти країн, які захищають територіальну цілісність України. Серед них є і росіянин, який відмовився фотографуватись на фоні прапору своєї держави.

Також представлено блок, який присвячений невідомим героям: людям, яких ніхто не знає та які заслуговують, щоб їх знали не менше, ніж інших.

Проект презентували уже в 10-х містах східної України.

Фотовиставка триватиме до 18-го червня. Вхід вільний.

Наталія Тарковська

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: