Автосервіс
Автосервіс Авто Квартал

Сумчани просять встановити камери відеоспостереження у місцях скупчення людей

Общество | 11:40, 26.04.2018
 Поделиться

Поделиться в

Foto

Відповідне прохання з’явилось на сайті електронних петицій міста. Його автор наголошує на тому, що встановлення камер допоможе підвищити рівень розкриття  злочинів та зменшити злочинність:

Зважаючи на проблемну ситуацію з рівнем злочинності та задля запобігання ситуацій, що мають місце у місті стосовно грабежів, крадіжок, викрадення речей з припаркованих автомобілей, та задля запобігання вандалізму, що має місце у парку «Казка» та у парку культури та відпочинку імені І. М. Кожедуба, а також задля підвищення рівня розкриваємості злочинів, — пропоную розглянути можливість щодо системного встановлення камер відеоспостереження у найбільших місцях скупчення людей у м. Сумах, а також встановлення відеокамер у парках відпочинку, що унеможливить випадки псування комунального майна, а також допоможе у розкритті можливих правопорушень та злочинів. Оператором системи могла би бути спеціально створена для цього муніципальна варта. Такі системи вже достатньо ефективно працюють в західній Європі та найбільших містах України.
Також пропоную керівництву міста та депутатам на міській сесії винести питання про забеспечення міста Суми системою відеоспостереження на територіях диятчих садків, шкільних закладів та навчальних закладів усіх рівнів, лікарень, центральних вулиць та у громадських місцях, де спостеригається велике скупчення жителів та гостей нашого міста. Впевнений, що такі заходи дадуть можливість в реальному часі забеспечити безпеку дітям, людям похилого віку та всім мешканцям нашого міста. КРАЩЕ ПЕРЕДБАЧАТИ СИТУАЦІЇ, НІЖ ПОТІМ ШКОДУВАТИ ТА СПІВЧУВАТИ, — пише автор петиції Володимир Шевченко.

До кінця збору підписів залишилось 

Підтримати петицію можна тут 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: