Реклама

Сумські підприємці розповіли про свої невдачі

Общество | 05:10, 21.04.2017
 Поделиться

Поделиться в

Foto

Учора, 10-го квітня, у Сумах відбулась нетривіальна зустріч FuckUp Night Sumy Vol.I, де люди розповідали про свої невдачі та промахи з гумором і самоіронією.

 

На зустрічі про невдачі погодились розповісти 4 спікери: Олександр Гавриленко, Максим Петренко, Юлія Шатова, Дмитро Тіщенко.

 

Олександр Гавриленко, працював менеджером в 4 компаніях, які займалися виключно елітним алкоголем, колишній сомельє і бармен, викладав в школі барменів, розповів, чому більше не п’є горілку та розвіяв деякі міфи про вино. 

 

«Я вином живу. Уже больше 20-ти лет я связан с общепитом. Начинал, как и все: с официанта, потом с бармена, Когда в Украине только начинали понимать, кто такие сомелье, я начал учиться, но моя ошибка в том, что я начал это делать со сложных вин. Как же я перестал пить водку? Как-то зашли мы с другом в 5-ти звёздочный отель, взяли бутылку вина со стойки. Этикетку делали очень известние художники, эта бутылка оказалась из колекции бордо. И мой товарищ случайно ее разбил. Вино стоит 5000$, пришлось откуплять, так как на то время владельцем гостиницы был самый богатый человек в Украине. После такого рассклада, мы с другом 2 дня пили водку, и после этого случая я её не пью», — розповів Олександр. 

 

 • Також розказав присутнім, що такі дорогі вина перевозять «чорною» контрабандою. Деякі вина коштують, як квартира у Франції — 1 пляшка близько 900 тисяч гривень. Саме такі вина перевозять різними способами, аби ніхто не здогадався, наприклад, у тролейбусі. А ще 90% світових вин є столовими.
   
 •  
  Максим Петренко, директор мережі ресторанів у Сумах, поділився історією про те, як його «кинули» з працевлаштуванням у Казахстані.
   
  • «Когда-то я начал много пить и потерял контроль над заведениями. Позже мне предоставили возможность трудоустройства в Казахстане. В єту авантюру меня втянул парнишка, которий раньше работал у меня официантом. Поскольку он был знаком с висшей элитой страны, я согласился. Конечно, было стрёмно ехать одному — я взял с собой знакомого бармена. В итоге, мы месяц жили у моего бывшего сотрудника дома, хорошо тусили (его девушка работала светским журналистом), но работы все не было. Через месяц он нам признался, что с трудоустройством проблемы и делайте, что хотите. Мы были совершенно без денег, но выжили. Я устроил мальчика-бармена на работу в сеть ресторанов, потом уже устроился сам. Мой совет — помните, что для них мы чужаки. Там работа не постоянная — выполнил задание и все. Так же не стоит забивать, что алфавит и фамилии у казахов появились только в 40-х годах прошлого века. Если тебе сказали «завтра» — это значит никогда. Будьте внимательными и учитесь на чужих ошибках», — радить Максим сумчанам.
    
    
   Четвертим спікером виявилась Юлія Шатава, співзасновник і керуюча маркетинговим агенством і засновник школи маркетингу. Вона розповіла, як втратила відділ продаж і клієнтську базу за 30 днів. Виявляється, колись її фірма терміново потребувала менеджера з продажу, яким стала хитра шахрайка. Вона вимагала заробітньої плати не менше 500 долларів, адже в неї начебто була власна база клієнтів. Цілий місяць вона робила робочий вигляд та наче домовлялась за надзвичайно дорогі замовлення. Проте, через місяць, окрім одного замовлення на 100 долларів, керівництво не побачило ніяких змін. Ще через декілька тижнів, коли працівниця отримала заробітню плату, вона «кинула» важливого клієнта. Опісля розбірок, вона заявила, що звільняється і що за нею підуть усі співробітники компанії. І дійсно, через 10 хвилин після її відходу, усі працівники подали заяви на звільнення. 
    
   «Я раджу усім підприємцям звертати увагу на внутрішній стан ваших працівників і бути з ними у дружніх стосунках, адже це підвищує продуктивність його роботи, трішки бути для всіх психологом. Також обов’язково запровадити правило: про зроблену роботу, заплановану на завтра і не зроблену звітувати в онлайн-режимі», — радить Юлія. 
    
   Опісля відвертостей, усіх запросили до частування смаколиками та вином.
    

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: