Реклама

У Сумах депутатьска комісія відмовилася підвищувати проїзд у маршрутках

Общество | 10:27, 5.01.2018
 Поделиться

Поделиться в

Вчора, 4 січня, профільна  депутатська комісія Сумської міськради відмовила  начальнику відділу транспорту та зв’язку  Сергію Яковенку у включенні в порядок денний її засідання обговорення проектів рішень про підвищення проїзду в маршрутках до 5 грн.

На думку правозахисника Олександра Соколова, постійна депутатська комісія взагалі не має повноважень розглядати проекти рішень виконкому. Він наполягає на тому, що зміна тарифів можлива  тільки на підставі дослідження пасажиропотоку, на яке і мають спиратися розрахунки вартості проїзду.  Оскільки дослідження не проводилося, говорить він, відповідно і питання зміни тарифів підніматися не може.

Мають з цього приводу питання до чиновників міськради і у Антимонопольному комітеті.

« На регуляторі – на виконкомі лежить відповідальність щодо перевірки обгрунтовваності зазначених розрахунків, – пояснює  голова тервідділення АМКУ в Сумській області Євген Касьян. – Ми мали завжди зауваження до міськвиконкому через те, що він не використовує свої функції щодо проведення обстеження пасажиропотоків. На початку цього року,  на наші рекомендації щодо необхідності проведення таких обстежень, нам відповіли, що такі обстеження будуть проведені. Наскільки я розумію, вони не проведені».

Тим не менш, проекти зазначених рішень все одно планують розглянути на засіданні виконкому вже 9 січня. Активісти вважають, що лобі перевізників у міськраді на чолі із мером поспішає затвердити нові тарифи на перевезення до того, як Харківський апеляційний суд змусить повернути вартість проїзду у Сумах з 4 до 3 гривень.

Xpress

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: