Реклама

У Сумах нарешті звернули увагу на якість роботи «Служби 15-80»

ЖКХ, Общество | 09:25, 12.02.2018
 Поделиться

Поделиться в

Foto

 Сьогодні у Сумах, 12 лютого, на апаратній нараді при міському голові було підняте питання, щодо якості роботи відділу  СМР «Служба 15-80», яка відповідає за забезпечення цілодобового прийому звернень громадян  про виникнення  у роботі міського господарства будь-якої галузі чи сфери аварійних ситуацій. 

 «Якщо ми докорінно змінимо роботу служби, ми 50% питань які надходять направимо у відповідне русло для того, щоб вони були вирішені, а не просто вам по телефону відповіли, що ваше питання прийняте, інформація передана, і все. Наразі контроль за виконанням звернень відсутній, як і зворотній звязок. Також, багато звернень залишаються без тієї реакції, яка потрібна. Я даю доручення проектному офісу про щотижневий письмовий звіт від «Служби 15-80». Бо якщо ви «топчетесь» на місці, то не робите»- підкреслив міський голова Олександр Лисенко.

Варто зазначити, більше трьох місяців тому небайдужа сумчанка Наталія Новак звернулася до «Служби-1580» з приводу двох відкритих каналізаційних колодязів по вул. Інтернаціоналістів, проте реакції відповідних служб на дане повідомлення досі не відбулося, натомість з’явився третій відкритий люк. Детальніше. 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: