jurotat
jurotat

У Сумах вчителі-репетитори мають задекларувати свої доходи

 Поделиться

Поделиться в

Foto

Головне управління ДФС у Сумській області інформує, платник податку, що отримує доходи від особи, яка не є податковим агентом, зобов’язаний включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу та подати податкову декларацію за наслідками звітного податкового року, а також сплатити податок з таких доходів

Зокрема, це стосується вчителів-репетиторів, які у 2017 році не були зареєстровані суб’єктами підприємницької діяльності, але надавали такі послуги фізичним особам.

За наслідками 2017 року суму таких доходів необхідно включити до загального річного оподатковуваного доходу та подати річну податкову декларацію про майновий стан та доходи.

Дохід від надання репетиторських послуг оподатковується податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18 відсотків. Також з такого доходу справляється військовий збір за ставкою 1,5 відсотки.

До репетиторських послуг належать підготовка дітей до вступу у навчальні заклади, до школи, навчання з будь-яких предметів, написання рефератів, контрольних, курсових чи дипломних робіт тощо.

Декларацію громадяни повинні подати до 1 травня 2018 року.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: