Автосервіс
Автосервіс Авто Квартал

У Сумах визначили кращу медсестру

Общество | 10:00, 13.05.2017
 Поделиться

Поделиться в

У Сумській обласній лікарні відбувся конкурс на кращу медичну сестру. Влаштували його до Всесвітнього дня медсестер, який в Україні відзначають двадцятий рік поспіль.

За звання кращої змагалися 8 медсестер з восьми відділень обласної лікарні, — пише tv.sumy.ua. Кожне обирало свою представницю самостійно.

Конкурс складався з чотирьох завдань. Оцінювали і зовнішній вигляд медичних сестер, і їхні фахові навички. Приміром, уміння вимірювати тиск, накладати пов`язку пацієнту або ж заповнювати температурний лист. На виконання кожного – три хвилини.

За вміннями конкурсанток спостерігали 5 членів журі. Кожне виконане завдання оцінювали за п’ятибальною шкалою:

«Дуже тяжко було оцінювати, тому що рівень всіх практично однаковий, але всі трішки спіткнулися на самому простому: це графічні зображення, те, що ми говорили: температури, пульсу, вимірювання цього, на ньому і спіткнулися. І тому, розумієте, може б  навіть місця були б зовсім інші», – каже заступник головного лікаря Сумської ОКЛ та член журі Тетяна Мельник.

По завершенню конкурсу всі учасниці отримали грамоти і подарунки від спонсорів. А перемогу і звання кращої медсестри здобула Ольга Глущенко – що представляла хірургічне торакальне відділення.

Фото: www.vsisumy.com

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: