Реклама

У Сумах знов можна відстежувати маршрутки онлайн

Общество, События | 14:37, 25.06.2017
 Поделиться

Поделиться в

В тестовому режимі почав працювати сервіс GPS-моніторингу міського транспорту міста Сум, який доступний за адресою avtobus.sumy.ua. Сайт працює як з комп’ютерів, так і в мобільній версії.

Про це йдеться на сторінці розробників сервісу в Facebook.

Поки що на сайті створені не всі маршрути, а на тих, що є — відображені не всі маршрутки. Поки сервіс не працював (а це 3 роки), частина пристроїв на машинах з різних причин перестала працювати і у перевізників додалися нові машини, на яких не встановлені прилади моніторингу. Зараз ведеться робота по ревізії і відновленню працездатності пристроїв GPS, — повідомляє СТС.

Також розроблений механізм диспетчеризації транспорту. Щоранку перевізники передають інформацію про зміну кількості машин на маршруті, а також, якщо маршрутка сходить з рейсу на дозаправку. Процес можна автоматизувати шляхом встановлення світлодіодних панелей з номером маршруту, які автоматично передаватимуть сигнали на сервер. Ціна питання — 1000 грн. на маршрутку.

У той же час розробники працюють над функціоналом сайту та враховують побажання сумчан. Вже заплановано ряд поліпшень.

«Наприклад Костянтин Хацко запропонував дуже хорошу функцію — щоб у користувачів була можливість зробити позначку про завантаженість транспорту. Цю ідею вже почали втілювати наші програмісти».

Також у планах створення функціоналу прогнозування приїзду транспорту, а після — ця інформація зможе з’явитися на світлодіодних табло на зупинках.

За словами розробників, проект реалізується без залучення грошей з бюджету. Пристрої моніторингу фінансують перевізники, а програмну частину пишуть програмісти та сторонні ентузіасти.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: