метизная компания

У Сумській міськраді відзвітували, як долають наслідки негоди

Суспільство | 13:20, 3.07.2017
 Поділитися

Поділитися в

Зведену інформацію представив перший заступник міського голови Володимир Войтенко. За його словами, 2 липня по місту працювали 250 фахівців та 67 одиниць техніки комунальних підприємств і служб, яка ліквідовували наслідки буревію. Це дозволило швидко очистити всі місця, де містяни пересуваються пішки та транспортом.

Додатково були залучені сили поліції.

Загалом працювало 12 патрульних автомобілів та 38 поліцейських. Окрім того, 6 одиницями техніки та 18 людьми допомогла Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

Директор КП «Електроавтотранс» Віталій Однорог повідомив, про те, що вчора по обіді вдалось відновити рух електротранспорту по вул. Білопільський шлях, вул. Роменською та частково вул. Іллінською, що був припинений через затоплення тяглової підстанції по вул. Чорновола. Директор підприємства зауважив, що незручностей підприємству додали й обриви перетягів, що розміщені на контактній мережі.

На це Володимир Войтенко повідомив, що більше таких по місту не буде. 12 біг-бордів, що впали під час буревію, причому деякі – на розподільчі підстанції, вже прибрані. Зауважень до руху приватного громадського транспорту 2 липня не було.

Бригади філії «Сумський міський район електричних мереж» ПАТ «Сумиобленерго» також зреагували миттєво, враховуючи те, що роботи їм дісталося найбільше. Особливо багато обривів електромереж сталось у приватному секторі міста, 50 % з яких наразі ліквідовано.

За словами директора філії «Сумський міський район електричних мереж» ПАТ «Сумиобленерго» Віктора Степченка, залишилось ліквідувати 62 обриви. Без електрики наразі Аварійне селище, три організації на Тополянській, є проблеми по Баранівці. Аби налагодити електропостачання останньої, необхідно виконати ряд робіт на трансформаторній підстанції, для чого сьогодні з 13:00 до 16:00 мікрорайон доведеться знеструмити. Енергетики не виключають, що так само доведеться робити й завтра.

Олександр Лисенко попросив енергетиків докласти максимум зусиль для відновлення протягом двох днів електропостачання у помешканнях сумчан. Також повідомив, що бригади КП «Зеленбуд» готові надати допомогу у звільненні мереж від гілок:

«Якщо є така необхідність, будь-ласка, кажіть про це. Надавайте адреси, де потрібно допомогти. Комунальні підприємства «Міськсвітло» та «Зеленбуд» будуть працювати. Якщо потрібно будемо залучати підприємства міста».

Оперативно спрацювало і КП «Міськсвітло», хоча по місту налічувалося більше 150 поривів мереж вуличного освітлення. Всі вони, повідомив директор комунального підприємства Едуард Велитченко, були ліквідовані і місто вже вчора освітлювалось.

Принагідно Володимир Войтенко подякував керівникам районних центрів, які запропонували Сумам свою допомогу у ліквідації наслідків негоди. Така, на щастя не знадобилася. Місто впоралося власними силами.

КП «Шляхрембуд» надало сім одиниць техніки, яка очищували центральні вулиці міста від сміття та гілок. Сьогодні по місту від підприємства буде працювати 17 одиниць техніки і 40 робітників.

За інформацією начальника управління освіти і науки Антоніни Данильченко, на ліквідацію наслідків бурею по навчально-виховних закладах вийшли їхні працівники та батьківська громадськість. І вже сьогодні зранку всі садочки міста вже були готові до прийому малечі. Антоніна Данильченко принагідно подякувала перевізникам ТПВ за допомогу у вивезенні гілля з територій навчальних закладів.

Як повідомила в. о. начальника відділу охорони здоров’я Олена Чумаченко, під час буревію на територіях лікувально-профілактичних закладів впало 15 дерев та вибило віконні шибки. Станом на сьогодні всі проїзди до лікарень вільні. Найбільш серйозним пошкодженням, зазначила Олена Чумаченко, став порив електродроту, що вів до лабораторії міської клінічної дитячої лікарні Святої Зінаїди. Наразі електропостачання відновлене.

Очільник обласного центру наголосив, що тепер головне вивезти гілля з вулиць. Це планують зробити централізовано:

«Будь-ласка, якщо була така необхідність і вам самотужки довелось спилювати гілля, то не кидайте його до контейнера. Ми централізовано буде вивозити гілля і КП «Шляхрембуд» разом із сміттєвими компаніями має нам у цьому допомогти. Залучити потрібно максимальну кількість транспорту», – зазначив, звертаючись до містян, Олександр Лисенко.

Окрім того, Олександр Лисенко дав доручення обслуговуючим організаціям до п’ятниці розмістити на під’їздах будинків інформацію про телефони аварійних служб, за якими городяни зможуть звертатися в разі потреби, – повідомляє Інфопортал міськради.

Фото: Суми — Афіша та новини

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: