jurotat
jurotat

У сумського перевізника немає грошей на закупівлю містких автобусів

Общество, Транспорт | 12:40, 4.10.2017
 Поделиться

Поделиться в

Таку відповідь отримала електронна петиція, у якій сумчани просять забезпечити транспортом великої місткості маршрут №3 (Аеропорт – вул. Героїв Крут).

Автор петиції повідомив, що автобусний маршрут №3 популярний в місті, але завантажений настільки сильно, що часто в нього неможливо сісти, а в годину-пік неможливо сісти навіть поруч з кінцевою.

«Автобуси малої місткості «Рута» не витримують такого навантаження, тому прошу забезпечити за даним напрямком транспорт великої місткості. На фото видно типова завантаження «трійки», що має місце кожен день», — пише автор.

У відповіді влада зазначила, що з перевізником міського автобусного маршруту № 3 ПП «Запорожець ОВ» було опрацьовано питання щодо можливості заміни транспортних засобів на вказаному маршруті на автобуси великої місткості та внесення відповідних змін до Договору про організацію перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Суми» № 94/26-17 від 10.03.2017 р.

Останнім було надано офіційну відповідь (лист № 64 від 27 вересня 2017 р.) про відсутність фінансової можливості для закупівлі транспорту великої місткості. Також в контексті цього питання перевізником було зазначено наступне:

— перехід підприємства на роботу автобусами великої місткості, які працюють на дизельному паливі, вартість якого складає 23,00 грн., спричинить збільшення вартості проїзду;
— на маршруті № 3 відсутній сталий пасажиропотік для ефективного використання автобусів великої місткості.

З повним текстом можна ознайомитись тут.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: