Автосервіс
Автосервіс Авто Квартал

Верхня Сироватка активно залучає громаду до планування виборів

Общество, Политика | 21:20, 11.10.2017
 Поделиться

Поделиться в

У Верхній Сироватці йде виборчий процес, наші опоненти та партнери, кандидати в депутати та на посаду голови ради активно презентують виборцям свої передвиборчі програми. Зрозуміло, в нашої команди вона також є.

Водночас команда об’єднання однодумців «За Верхню Сироватку» вирішила завчасно звернутися до наших виборців із проханням повідомити про основні проблеми, які їх турбують та шляхи вирішення цих проблем. Ваша думка надзвичайно для нас важлива.

Із врахування вимог та пропозицій жителів Верхньої Сироватки нами буде сформовано кінцеву редакцію нашої виборої платформи, із врахуванням думки кожного із вас.

Зокрема, відзавтра у Верхній Сироватці ми організовуємо пункти розповсюдження та прийняття анкет опитування жителів громади. Анкета містить питання про п’ять основних проблем, які потребують першочергового вирішення:
— у Верхній Сироватці;
— у Сумській області;
— уцілому в державі.

Також ми пропонуємо повідомити Ваші пропозиції по вирішенню цих проблем.

Анкету можна отримати та повернути у відповідних пунктах розповюдження (ви їх обов’язково помітите) або на електронну пошту : [email protected], на цій сторінці у Фейсбуці, особистих повідомленнях або при особистих застрічах із представниками нашої команди.

Завчасно вдячні за активну участь виборців у цьому процессі та їх допомогу у визначенні основних пріоритетів розвитку громади! Адже грунтовне знання бажань та проблем кожного жителя громади дасть можливість команді нашого об’єднання «За Верхню Сироватку» оперативно та, головне, ефективно зайнятись їх вирішенням.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: