Реклама

Як називають дітей на Сумщині?

Общество | 16:20, 30.09.2017
 Поделиться

Поделиться в

Найпопулярніші імена, якими останній час називали батьки малюків у Сумській області: Светорада — радість світла, Мальва — ніжна, Єсенія — ясне небо, Ярина — яскрава, сонячна та Северин — міцний, наполегливий. Про це розповіли у Головному управлінні юстиції Сумської області.

В управління розповіли, що до п’ятірки найбільш вживаних імен серед дівчаток увійшли: Софія, Анна, Анастасія, Марія, та Поліна. Майбутніх чоловіків частіше за все називали Максимами, Артемами, Олександрами, Дмитрами та Тимурами.

Така тенденція на імена спостерігалася в Україні і минулого року. За інформацією оприлюдненою на офіційному сайті Міністерства юстиції України, серед найбільш поширених жіночих імен 2016 року: Софія, Анна, Анастасія. У чоловіків — Артем, Іван та Дмитро. Окрім звичних імен багато було і рідкісних. Дівчаткам давали імена — Аріадна, Ія та Ляля. Хлопчикам — Джахангір, Саід, Єлисей, Гаррі.

Цього року підбираючи ім’я дитині батьки Сумщини згадали і про давно забуті радянські імена. Так у Сумській області тепер живе Вілен (від В.І.Ленін) та Еліна (утворене після Жовтневої революції, розшифровується як «Електрифікація-індустріалізація»).

З грудня 2015 року Міністерство юстиції запровадило нову послугу, про видачу свідоцтв про народження дітей безпосередньо у пологових будинках. Органи юстиції Сумської області за цей період видали 5368 свідоцтв про народження дитини практично одразу після народження малюків, — повідомляє Спец-Кор. 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: