Реклама

Які проблеми? — ОБСЄ обговорили хвилюючі питання Сумщини

Общество | 12:01, 18.05.2017
 Поделиться

Поделиться в

Foto

Спостерігачі спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні обговорили із Іриною Купрейчик, заступником голови ОДА  питання соціального захисту населення області.

«Ми приїхали до вас із Харківського офісу місії ОБСЄ, спостерігачі якого працюють у Сумській, Полтавській і Харківській областях. Серед найважливіших завдань місії – моніторинг ситуації на сході України, в зоні АТО»,– зазначив під час зустрічі Олександар Бурсач, спостерігач спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.

За словами спостерігача Маргарити Васкес, їх команда займається моніторингом ситуації щодо прав людини, гендерними, релігійними питаннями, проблемами нацменшин, переселенців із зони АТО тощо.
На Сумщину спостерігачі приїхати дізнатися, як вирішуються ці питання в нашій області та які є проблеми.

Як повідомила їм Ірина Купрейчик, переселенцям із зони АТО надається вся необхідна соціальна допомога: виплачуються пенсії та інші соціальні виплати, надається сприяння у працевлаштуванні або грошова допомога по безробіттю. До роботи з переселенцями та малозабезпеченими залучаються і волонтери та міжнародні донори.

«У Сумській області реалізується проект UKR 1602, що організований Міністерством зовнішніх справ ФРН спільно з Посольством ФРН в Україні, Спілкою Робітничих самаритян Німеччини, Спілкою самаритян України. В рамках проекту протягом січня-квітня надходять партії гуманітарної допомоги у вигляді продуктових наборів для внутрішніх переселенців із зони проведення антитерористичної операції та з окупованого Криму, – розповіла посадовець. – Професійна ліга соціальних працівників Сумщини надає їм матеріальну допомогу на ремонт власного житла. Перевагу мають особи, які проживають у сільській місцевості».

Також під час зустрічі представники ОБСЄ говорили із керівництвом області про особливості реалізації на Сумщині сімейної політики, захисту прав жінок та дітей, — повідомляє сайт ОДА.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: