Автосервіс
Автосервіс Авто Квартал

За релігійними переконаннями: сумчанам пропонують альтернативну службу

Общество | 20:03, 12.07.2017
 Поделиться

Поделиться в

У Сумах діє міська комісія у справах альтернативної (невійськової) служби, яка забезпечує реалізацію прав громадян на альтернативну службу.

Звернутися до неї можуть ті сумчани, яким виконання військового обов’язку суперечить релігійним переконанням і вони належать до діючих відповідно до законодавства релігійних організацій, віровчення яких не допускає користування зброєю.

Для вирішення питання про направлення на альтернативну службу громадянам необхідно не пізніше ніж за два календарні місяці до початку встановленого законодавством періоду призову на строкову військову службу особисто звернутися з письмовою заявою та документами, що підтверджують істинність релігійних переконань, копією документа про освіту, довідкою про склад сім’ї, довідкою з місця роботи або навчання, іншими документами в разі потреби, до міської комісії у справах альтернативної (невійськової) служби за адресою: 40035, м. Суми, вул. Харківська, буд. 35, каб. 212, тел.: 604 — 448.

Однією з підстав для відмови в направленні на альтернативну службу є несвоєчасне подання заяви про направлення.

Заяву про направлення на альтернативну службу необхідно подати в термін до 1 серпня 2017 року, — повідомляє Інфопортал міськради.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: