СумБуд
СумБуд

Чеські партнери передали обладнання сумським студентам в рамках спільного проекту

Освіта | 16:00, 17.12.2017
 Поділитися

Поділитися в

В рамках проекту «Посилення процесу розвитку потенціалу у сфері якості освіти та наукових досліджень в СумДУ та СНАУ» за фінансування Агенції Чеської Республіки з розвитку СумДУ було передано навчальне обладнання на суму 1200 євро та проведено захист виконаних мікрогрантів студентами СумДУ.

В травні 2017 року у м.Суми стартував розрахований на два роки проект «Посилення процесу розвитку потенціалу у сфері якості освіти та наукових досліджень в СумДУ та СНАУ» за фінансування Агенції Чеської Республіки з розвитку. Проект спрямований на підвищення якості вищої освіти в двох університетах м. Суми у відповідності до європейських стандартів та рекомендацій. Партнерами цього проекту є: Чеський університет природничих наук м.Прага (Чехія), Центр досліджень вищої освіти (Чехія), Сумський державний університет та Сумський національний аграрний університет.

12-15 грудня відбулися ряд завершальних заходів першого року проекту, в результаті яких робочі групи ВНЗ попрацювали над вдосконаленням методологічних інструментів оцінки якості навчальних програм. З метою покращення якості викладання кафедрі міжнародної економіки ННІ БТ «УАБС» було передано два проектори та фліпчарт.

Також проект передбачав надання наукових мікро-грантів студентству та підвищення функціональних можливостей студентського самоврядування ВНЗ. Так, відбувся ряд зустрічей з представниками студентського самоврядування з експертами проекту, де були обговорені складнощі функціонування та можливості їх вирішення через потенціал співпраці з чеськими колегами. А 13-14го грудня відбулося публічне звітування за результатами реалізації студентство мікро-грантів. Найкращим виконавцям проектів було вручено грошові нагороди – в СумДУ це: Ігор Чернецький та  Ірина Кошлата, в СНАУ це: Ольга Турченко та Ганна Глуходід. Наступного року також заплановано конкурс мікро-грантів для студентів СумДУ.

Наступного 2018 року в рамках проекту також відбудуться методичні семінари з питань забезпечення та оцінювання якості вищої освіти та наукових досліджень, міжнародна літня школа, а також будуть надані консультаційна та грантова підтримка студентського самоврядування.

За результатами проекту буде видана інформаційна брошура про досвід забезпечення якості освіти в Україні та Чехії. Даний проект є продовженням проекту «Підтримка гармонізації запровадження Болонських принципів в українських аграрних університетах, на прикладі Сумського НАУ», що впроваджувався у 2015-2016 рр.

Координатором проекту в Україні є к.е.н., доцент кафедри міжнародної економіки ННІ бізнес-технологій «УАБС» СумДУ Замора О.М.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: