СумБуд
СумБуд

Діти та молодь з Сумщини змагалися на літературно-мистецькому конкурсі

Культура, Освіта | 14:58, 3.12.2018
 Поділитися

Поділитися в

30 листопада відбулося засідання журі щорічного відкритого літературно-мистецького конкурсу для дітей та молоді імені О. Олеся «…І розітнувсь мій перший спів…». Цьогоріч участь в конкурсі взяли 101 конкурсант з Білопільського, Роменського, Ямпільського районів та міста Суми. Загалом на розсуд журі представлено понад 400 робіт.

Літературні твори, живопис, графіка, квілінг, вишивка бісером, нитками, стрічками, ляльки-мотанки, вироби із солоного тіста – це далеко не повний перелік всього, що цьогоріч довелося розглядати журі конкурсу. Їм довелося не легко, адже кожен з учасників представляв не лише себе, а й свій навчальний заклад чи сільську раду, місто чи район.

Після двохгодинної наради переможці визначені.

В номінації «Кращий літературний твір українською мовою» вікова категорія 9 – 14 років перемогли:
І місце – Гвоздецька Каріна, 11 років, Роменський район, с. Житнє
ІІ місце – Савченко Анастасія, 14 років, с. Вири
ІІІ місце –Гвоздецька Альбіна, 9 років, Роменський район, с.Житнє
вікова категорія 15 – 21 рік
І місце – Бугера Катерина, 16 років, м. Суми
ІІ місце – Дубовик Катерина, 19 років, с. Улянівка
ІІІ місце – Заковоротна Катерина, 17 років, с.Шкуратівка
В номінації «Кращий мистецький твір», вікова категорія 9 – 14 років перемогу отримали:
І місце – Коротун Єлезавета, 12 років, с. Вири
ІІ місце – Яременко Дмитро, 14 років, с.Білани
ІІІ місце – Полуляшенко Олександра, 14 років
вікова категорія 15 – 21 рік
І місце – Пилипенко Таня, 15 років, м. Білопілля
ІІ місце – Бондаренко Марія, 15 років, м. Білопілля
ІІІ місце – Москаленко Марія, 16 років, м. Білопілля
Переможцям, що зайняли І, ІІІІІ місця будуть вручені дипломи та грошові премії в сумі відповідно 1200, 1000, 800 грн.
Заохочувальні премії в розмірі 500 грн. будуть вручені учасникам конкурсу:
1. Піддубна Катерина, 12 років, с. Улянівка
2. Овчаренко Антоніна, 16 років, Роменський район, с. Левондівка
3. Стецюра Марія, 14 років, с.Вороніне Білопільського району
4. Ключко Руслана, 16 років, Ямпільський район, м.Дружба
Подяками журі конкурсу відзначені :
1. Кулак Дар’я, 12 років. с. Білани
2. Комарова Аліна 19 років, смт Улянівка
3. Єйбог Настя, 14 років, м. Білопілля
4. Гурток «Витинанка» (Керівник Сидоренко Т.М.) Павлівського СБК.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: