СумБуд
СумБуд

Індивідуальними електро-теплопунктами будуть обладнані 11 сумських навчальних закладів

Освіта | 20:39, 4.04.2018
 Поділитися

Поділитися в

Відповідне рішення було прийняте депутатами Сумської міської ради сьогодні, 4 квітня, на засіданні сесії. Цим рішенням передбачено встановлення індивідуальних електро-теплопунктів, які дозволять зекономити 25-35% теплоенергії автоматичним погодинним регулюванням температури. 

Такими установками будуть обладнані школии № 3, № 21, № 27, № 20, № 10, № 12, № 9, № 26, № 18, ДНЗ № 8 та міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді уже цього року.

За допомогою пристрою регулюватиметься споживання енергії залежно від температури навколишнього середовища, температури в приміщенні, а в нічний час вироблятиме теплову електроенергію. Кінець екплуатації установки настане не раніше ніж через 15 років з моменту введення.

Переможцем тендеру на проведення робіт є ТОВ «Європейська енергосервісна компанія».  Саме вона бере на себе усі витрати, пов’язані з впровадженням енергоефективних заходів, включаючи роботи, пов’язані зі встановленням обладнання, лічильника, сервісним обслуговуванням і експлуатацією.

Договором передбачені певні норми: базовий рівень, рівень скорочення споживання теплової енергії у відсотках, а також рівень скорочення споживання теплової енергії, який повинен бути досягнутий в результаті встановлення енергосервісу за кожен рік дії енергосервісного договору.

У кожному навчальному закладі діяти енергосервісні договори будуть окремо – від шести до семи років. Середня вартість доровору – близько 1,3 млн гривень.

За дане рішення проголосувало 22 депутати.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: