СумБуд
СумБуд

LEGO для першачків Сумщини невдовзі доставлять в область

Освіта | 10:50, 29.06.2018
 Поділитися

Поділитися в

На склад у Києві доставлено першу чергу благодійної допомоги від LEGO Foundation –  всі набори “6 цеглинок”, які вже 1 вересня 2018 року отримає для навчання в школі кожен першокласник, а також “LEGO Play Box” для шкіл 7 областей та столиці. Загалом прибула 21 фура з конструкторами, – йдеться на сайті МОН.

LEGO для першачків Сумщини невдовзі доставлять в область

Надалі обласні державні адміністрації та місто Київ мають забрати вантаж для подальшого розвезення.

Для розміщення лише цього вантажу нам знадобилося близько 1тис м3 площ, а це – лише перша черга доставки. Так, для довезення всіх наборів “6 цеглинок”, що розраховані на кожного першокласника, знадобилося близько 8 великих фур, а для доставки всіх  “LEGO Play Box” потрібно близько 45 фур. Як ми попередньо й анонсували, масштаби допомоги такі, що зробити вчасно і доставити нам всі набори  “LEGO Play Box” неможливо, саме тому для 7 областей набори доставлені вже зараз, а для решти доставлятиметься ще 3 етапами підвезення. Однак ми гарантуємо, що 1 вересня кожен першокласник матиме для навчання набір “6 цеглинок”, – пояснила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Доставка “LEGO Play Box” здійснюватиметься по 5-10 тис. коробок, залежно від виробництва, до повного забезпечення усіх перших класів. Це лише перша поставка. Серед 7 областей, які отримають набори у червні, й Сумська.

Враховуючи логістичні обставини, було розраховано приблизний графік надходження наборів  “LEGO Play Box” до кожного з регіонів України.

Усі конструктори надаються The LEGO Foundation абсолютно безкоштовно, на підставі Меморандуму про взаєморозуміння між організацією та Міністерством освіти і науки України.

Планується, що конструктори LEGO застосовуватимуться в усіх 1 класах України як дидактичні матеріали для впровадження методик ігрового та діяльнісного навчання.

На сайті МОН вже розміщено 2 методичні посібники, в яких детально пояснюються методики навчання дітей за допомоги конструкторів. Вони можуть бути цікавими не лише для вчителів, а й для батьків дітей раннього шкільного віку.

Трибуна

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: