СумБуд
СумБуд

Сумчан запрошують на виставку освітніх закладів «Абітурієнт – 2018»

Освіта | 19:01, 22.03.2018
 Поділитися

Поділитися в

Foto

У Сумах, 23 і 24 березня, у виставковому центрі «Іллінський» відбудеться VII Спеціалізована виставка освітніх закладів «Абітурієнт – 2018». 

У ній візьмуть участь вищі навчальні заклади Сумської, Харківської, Одеської, Дніпропетровської та Полтавської областей.

«Цьогорічна виставка «Aбiтypiєнт-2018» стане масштабною презентацiєю ринку освiтнiх послуг не лише Сумщини, а й України, об’єднає провiднi вищі навчальні заклади, заклади профтехосвіти, навчальнi центри. Це вкрай важливо з огляду на історичну місію освіти – закладати міцне підґрунтя для успішного розвитку всіх, без винятку, сфер суспільного життя, формувати бізнес-еліту, створювати передумови для соціально-економічного, науково-технологічного і культурного поступу регіону і держави в цілому. Запрошуємо майбутніх абітурієнтів отримати інформацію про здобуття освіти на території України. Сподіваюся, цей захід допоможе нинішнім старшокласникам у виборі професії для нинішніх старшокласників і вони поповнять лави вітчизняних вишів, а в майбутньому стануть гордістю незалежної України», – наголосив президент Сумської торгово-промислової палати Костянтин Макаренко.

Виставка працюватиме з 10:00 до 17:00.

Відкриття відбудеться 23 березня об 11:00.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: