СумБуд
СумБуд

Сумчан зі школи навчатимуть основам споживчих знань

Освіта | 14:02, 5.01.2018
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Основ споживчих знань навчатимуть у школах, експертизи товарів та послуг – у вишах, а до тестування якості залучатимуть молодь. Це визначено планом заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року, який затверджено постановою Кабінету Міністрів від 27 грудня 2017 р. № 983-р, – повідомляє Сумська ОДА

Навиків правильного споживання навчатимуть ще зі школи. «Основи споживчих знань» викладатимуть у загальноосвітніх навчальних закладах, для цього розроблять спеціальні освітні програми та методичні рекомендації. Також у вишах готуватимуть фахівців за спеціалізацією «Експертиза товарів та послуг».

Щорічно буде проводитись конкурс «Молодь тестує якість», за організацію проведення якого відповідальним визначено Міністерство освіти і науки.

Значна увага приділятиметься інформуванню населення. Для цього передбачено створення на офіційних веб-сайтах державних органів окремих розділів для висвітлення актуальних питань у сфері захисту прав споживачів, відповідальними за це визначено  Мінекономрозвитку, Мінагрополітики, МОЗ, МОН, Держпродспоживслужбу.

Упродовж 2018-2019 років місцеві органи виконавчої влади створять консультаційно-інформаційні «гарячі лінії». Також буде вивчено європейський досвід функціонування консультаційних центрів для споживачів, який ймовірно згодом використають в нашій країні.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: