СумБуд
СумБуд

Суми отримають грантове фінансування на енергозбереження у школах

Освіта | 12:02, 6.01.2018
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Місто отримає грант від ЄС у сумі понад 1 млн євро, ці гроші будуть спрямовані на реалізацію проекту щодо підвищення енергоефективності трьох сумських шкіл, – повідомляє Інфопортал міськради. 

Проект «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми», підготовлений виконавчими органами міської ради, увійшов до переліку переможців грантового конкурсу Європейської Комісії для підтримки розробки та впровадження Планів дій сталого енергетичного розвитку «Supporting the Eastern partnership cities in the implementation of sustainable energy action plans (SEAPs) under the Covenant of Mayors» (підтримка міст Східного Партнерства у впровадженні планів дій сталого енергетичного розвитку згідно з Угодою Мерів).

Розроблена ініціатива відповідає Плану дій сталого енергетичного розвитку міста Суми до 2025 року, затвердженого міською радою у вересні 2016 року.

Мета проекту полягає у зменшенні споживання енергоресурсів спеціалізованою школою І-ІІІ ступенів № 7, спеціалізованою школою І-ІІІ ступенів № 9 та загальноосвітньою школою № 20. Це забезпечить скорочення викидів CO2, а також створить комфортні умови перебування учнів та персоналу у приміщеннях навчальних закладів.

27 грудня 2017 року міська рада прийняла рішення № 2982-МР «Про надання дозволу управлінню капітального будівництва та дорожнього господарства міської ради на реалізацію проекту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми». І вже у останній робочий день минулого року начальник управління капітального будівництва та дорожнього господарства Віталій Шилов підписав грантовий контракт між Євросоюзом, в особі Європейської Комісії, та структурним підрозділом міської ради.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: