СумБуд
СумБуд

Сумська спеціалізована школа №29 може залишитися без мистецьких класів

Освіта | 11:00, 11.04.2018
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Школа №29 єдина в області, у якій дітей вчать мистецтву на рівні із загальноосвітніми предметами. Ще у 1996 році почався регіональний експеримент який і дав можливість сформувати систему художньо-естетичної освіти. Вже більше двох десятків років діти тут вивчають не лише загальноосвітні предмети, а й музику, хореографію та мистецтво театру.

Зараз у школі за мистецькою спеціалізацією працюють 69 педагогів та навчаються більше тисячі учнів. Музичні, хореографічні та театральні класи – тут  діти можуть обрати будь-що. Поруч зі школою немає музичних закладів чи будинків культури, тож це найоптимальніший варіант, адже діти можуть розвиватися та займатися улюбленою справою недалеко від тому та ще й безкоштовно. Ця школа заміняє будь-які гуртки, адже розвиватися вони можуть у рідній школі. Проте, у Кабміні створили формулу розрахунку заробітної плати за якою навчальні заклади з державного бюджету гроші не отримуватимуть.

За цією формулою всі спеціалізовані заклади, не тільки мистецького напрямку, вони не фінансуються з державної субвенції, а повинні фінаннсуватися з місцевого бюджету, – розповідає директор школи Віра Рогова.

У міському бюджеті додаткових грошей немає, тож з вересня постає питання закриття класів мистецького напрямку.

СТС

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: