СумБуд
СумБуд

Сумський НАУ розширює кордони

Освіта | 15:02, 12.02.2018
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Наприкінці тижня Сумський національний аграрний університет приймав майбутню зміну – студентів коледжів. Зустріч було присвячено презентації програм міжнародного співробітництва.

Проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Валерій Жмайлов, який першим привітав учасників заходу, висловив надію, що студенти коледжів стануть активними учасниками програм обміну, адже велика кількість із них розрахована на молодих людей віком від 15 років.

На сьогодні Сумський НАУ має понад 90 угод про співпрацю. Студенти університету мають можливість проходити виробниче стажування в 11 країнах. При цьому університет має угоди навіть із новозеландськими та австралійськими партнерами.

Сьогодні пройти закордонну практику може студент будь-якого факультету та спеціальності, адже стажування проходить за усіма напрямками підготовки фахівців у СНАУ.

Окремо на презентації студентам розповіли про можливості академічної мобільності. СНАУ дає можливість здобути не тільки практичні навички, але й пройти навчання закордоном.

На презентацію запросили студентів університету, які були багаторазовими учасниками обмінів. Їх історії справили яскраве враження на студентів коледжів, адже завжди цікаво почути розповіді очевидців.

Так, найяскравіше враження справив студент 1 курсу магістратури Андрій Мельник, який щороку брав участь у різноманітних програмах. У його активі не тільки Польща, але й Нідерланди. Тепер на Андрія чекає Австралія, куди юнак збирається найближчим часом.

Кожен із виступаючих поділився фірмовим секретом, як прижитися у чужій країні, щоб почуватися вільно, подорожувати та не боятися спілкуватися.

Організатори зазначили, що знання іноземної мови є обов’язковим для участі у подібних програмах. Саме тому в СНАУ працюють гуртки та клуби іноземних мов. Одним із таких клубів опікується Карстен Грюнвальд – викладач із Німеччини. Спілкування з носієм мови є важливою умовою подолання мовного бар’єру.

Після шквалу запитань від студентів організатори запропонували їм пройти невеличкий тест на знання німецької або англійської мов. Приємною несподіванкою для студентів коледжів стана новина, що усі, хто склав тестування на високому рівні, матимуть пріоритет при виборі програми стажування або навчання.

Приємно відзначити, що усі присутні на заході студенти Охтирського коледжу СНАУ отримали сертифікати з відзнакою за проходження тестування на високому рівні.

Тепер СНАУ чекає на яскраве і розумне поповнення і продовжує розширювати спектр можливостей для своїх студентів.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: